Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81

Ślub & Wesele

Zachowaj wspomnienia ślubne, stwórz Twój własny album ślubny!

Dzień ślubu i wesela to dzień, który na zawsze zostaje zapamiętany. To dzień wielu wrażeń, zabaw oraz wzruszających chwil. Wszystko to zasługuje na utrwalenie na wiele kolejnych lat. Umieść te piękne wspomnienia w CEWE FOTOKSIĄŻCE by cieszyć się nimi i mieć je zawsze pod ręką. Fotoksiążka to nie tylko pamiątka, ale wyjątkowa forma prezentu dla kogoś bliskiego.

Bestsellery wśród formatów fotoksiążek ślubnych

Bestsellery wśród formatów fotoksiążek ślubnych

Stwórz wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Jak zrobić CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ślubną?

Najlepszy i najłatwiejszym sposobem aby przygotować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ jest pobranie darmowego oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT. Program jest prosty i intuicyjny jednak gdybyś miał kłopoty z jego obsługą to na wszystkie pytania odpowie nasze Biuro Obsługi Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z video toutrialami, które nauczą cię korzystać z podstawowych funkcji jak również pokażą atrakcyjne sztuczki przydatne w projektowaniu Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Pomysły na fotoksiążkę ślubną

Poszukujesz inspiracji lub przykładów dla Twojej fotoksiążki, zobacz i wykorzystaj CEWE FOTOKSIĄŻKI ślubne. Twoje wspomnienia ślubne na 1 000 sposobów, zobacz jak możesz zachować i wykorzystać zdjęcia ślubne w dziale (inspiracje ślubne.)

Fotoksiążka na prezent ślubny!

Osobisty i kreatywny pomysł na prezent ślubny – CEWE FOTOKSIĄŻKA. Wspólne podróże, spotkania rodzinne czy ważne momenty z życia Państwa młodych, mogą być inspiracją do stworzenia oryginalnego i na 100% niepowtarzalnego prezentu ślubnego. Odpowiednio przygotowany fotoalbum z waszymi wspólnymi zdjęciami z pewnością sprawi parze młodej wiele radości i będzie wykorzystywany przez wiele lat do miłych wspominek.

Podziękowanie dla rodziców i najbliższych

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz podziękować rodzicom lub najbliższym za udział w najważniejszym dniu Twojego życia. Wyślij im CEWE FOTKSIĄŻKĘ z podziękowaniem za udział w uroczystości. Dla rodziców piękną pamiątką będzie fotoalbum ślubny z waszymi zdjęciami a dla pozostałych gości możecie rozesłać fotokartki ślubne z waszym wspólnym zdjęciem.