Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81
Kartki urodzinowe slider

Kartki urodzinowe

Zaproszenie, podziękowanie lub życzenia: zaprojektuj Twoje kartki urodzinowe!

Zaprojektuj własny

Uroczystość Twoja lub członka rodziny

Zaprojektuj Twoje zaproszenia w taki sposób, aby były równie wyjątkowe jak urodziny!

Nadaj niesamowite akcenty!

Eleganckie i kolorowe: uszlachetnienie w kolorze złotym i srebrnym lub lakierem dekoracyjnym.

Twórz własne kartki urodzinowe

Podziel się tym wyjątkowym świętem z rodziną i przyjaciółmi

Urodziny obchodzone są tylko raz w roku

Urodziny wyznaczają początek nowego roku w życiu i dlatego są zawsze wyjątkową okazją. Dziecko na urodziny otrzymuje życzenia od przyjaciół, krewnych i znajomych, a w najlepszym przypadku wszyscy spotykają się na wielkiej imprezie. W tym dniu nacisk kładziony jest na urodziny dziecka. Kartką urodzinową z CEWE pokazujesz swoim bliskim, że są dla Ciebie ważni. Z nami możesz samodzielnie zaprojektować kartki urodzinowe, a tym samym:

  • Wysłać życzenia,
  • Zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe,
  • Stworzyć karty menu na imprezę,
  • lub podziękować za otrzymane życzenia.

Zaprojektuj fotokartki urodzinowe i poznaj odpowiednie szablony na każdą okazję

Życzenia z okazji rocznicy, zaproszenie na przyjęcie urodzinowe dla dzieci czy podziękowanie. W CEWE znajdziesz liczne możliwości, dzięki którym Twoja fotokartka urodzinowa będzie wyjątkowa. Wybierz jeden z wielu szablonów projektowych i dodaj zdjęcia, tekst i cliparty. Zaprojektuj zewnętrzną i wewnętrzną stronę kartki urodzinowej według własnego pomysłu, na przykład klasyczną lub zabawną. Możesz również zastosować uszlachetnienie w kolorze, złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym. Wszystkie CEWE Fotokartki są zaprojektowane tak, aby stanowiły najwyższą jakość, zarówno pod względem dotykowym jak i wizualnym. Jakość zdjęcia jest również automatycznie sprawdzana przed złożeniem zamówienia.

Wydrukuj kartki urodzinowe z pomocą CEWE: tak to działa

W CEWE możesz tworzyć kreatywne fotokartki urodzinowe na kilka sposobów. Skorzystaj z przeglądarki internetowej lub bezpłatnego programu projektowe CEWE Fotoświat. Jeśli wolisz projektować kartkę na urządzeniu mobilnym, po prostu pobierz aplikację CEWE Fotoświat. Nie potrzebujesz żadnej specjalnej wiedzy, aby samodzielnie wykonać kartki urodzinowe. Gotowy produkt możemy dostarczyć bezpośrednio do Twojego domu lub do Salonu.