CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Zdjęcia Mini
Zdjęcia Mini

Paski ze zdjęciami

Nadaj swoim wnętrzom klimatu retro dzięki naszym paskom ze zdjęciami. Paski niczym z fotobudki to niebanalny pomysł na prezent. Podaruj swoim bliskim coś, co będzie im zawsze o Tobie przypominać.

  • zestaw 10 sztuk z trzema lub czterema zdjęciami
  • z ozdobnym opakowaniem
  • szerokie możliwości projektowe
49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

  • Format zewnętrzny: 14,5×5,2 cm

  • Rozmiar zdjęcia: 4,4×4,4 cm

Grubość papieru:

  • 300 g/m²

Zestaw i akcesoria:

  • Zestaw 10 sztuk z trzema lub czterema zdjęciami

  • Ozdobne opakowanie

Zdjęcia Mini na wyciągnięcie ręki - twórz z CEWE

Na wielu wydarzeniach na przykład weselach, targach, festiwalach często mamy możliwość pobawić się przed obiektywem i utrwalić chwile wspólnej zabawy w fotobudce. Zdjęcia w formie podłużnych pasków zdobią później nasze pokoje i zajmują wyjątkowe miejsce w albumach. Dzięki CEWE nie potrzebujesz już specjalnego sprzętu, by móc cieszyć się tego typu formatem. Możesz wygodnie tworzyć Zdjęcia Mini z CEWE w domu - za pomocą programu projektowego CEWE Fotoświat lub przeglądarki internetowej. Już po chwili będziesz mieć w rękach indywidualnie zaprojektowane paski ze zdjęciami, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się stylistyką retro i Twoimi bezcennymi chwilami utrwalonymi na zdjęciach.

Prezent pełen emocji, dekoracja - dzięki zdjęciom możesz opowiadać piękne historie

Zdjęcia Mini z CEWE - to zestaw trzech lub czterech fotografii w formacie 5 x 14,5 cm. Posiadając ten produkt, możesz pobawić się jego elastycznością i opowiedzieć wiele pięknych historii. Jadna z nich może dotyczyć Twojego weekendowego wyjazdu, inna wymarzonych wakacji, a jeszcze kolejna pełnego śmiechu dnia spędzonego z przyjaciółmi. Możesz wykorzystać Zdjęcia Mini do dekoracji pokoju, przypiąć je na lodówce lub podarować jako prezent. Zdjęcia Mini mogą również stać się częścią upominku. Możesz po prostu wpleść je w opakowanie. To zdecydowanie spersonalizowany sposób pakowania prezentów, dzięki któremu na pierwszy rzut oka prezent staje się wyjątkowy.

Zamawianie Zdjęć Mini to prosty i szybki proces

Możesz łatwo stworzyć Twoje osobiste Zdjęcia Mini na komputerze lub w kreatorze online. W bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat możesz projektować nawet bez dostępu do internetu. Będzie on potrzebny tylko w momencie składania zamówienia. Umieść wybrane zdjęcia w programie do zamawiania i wykadruj je, aby było widoczne dokładnie to, co chcesz. Każde zamówienie zawiera dziesięć pasków ze zdjęciami. Możesz użyć tych samych fotografii kilka razy na Twoich Zdjęciach Mini lub wybrać dziesięć różnych kadrów. Wiele filtry i układów nadają Zdjęciom Mini ostateczny szlif. Na koniec skompletuj zamówienie i wskaż, czy chciałbyś otrzymać Zdjęcia Mini z CEWE do domu, czy odebrać je osobiście w punkcie.