Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Fotokalendarz slider Fotokalendarz slider

Kalendarz ścienny

Nasz najlepiej sprzedający się produkt z Twoimi ulubionymi zdjęciami

Zaprojektuj własny

Szablony fotokalendarzy

Każdy znajdzie coś dla siebie: stwórz stylowy fotokalendarz w kilku krokach

Zaprojektuj własny

Kalendarz na ścianę pełen uczuć

Wzbogać swoje wnętrze o kalendarz ścienny z Twoimi ulubionymi zdjęciami. Wybierz klasyczny kalendarz lub ten z drewnianą listwą i odmień swoją przestrzeń. Dobierz fotografie, które opowiadają historię z Twojego roku, wracają do cudownych chwil z bliskimi, podkreślają piękno natury czy wywołują uśmiech, dzięki Twoim futrzastym przyjaciołom.

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Oryginalne terminarze ścienne

Dzięki nim zawsze widzisz Twój plan dnia

Utrwal osobiste zdjęcia na kalendarzu ściennym

Niepowtarzalny kalendarz ścienny z wyjątkowymi zdjęciami

Niezwykłe wspomnienia w CEWE Fotokalendarzu

Przez lata gromadzimy wiele zdjęć, na których utrwalonych jest dużo cudownych chwil, przeżyć i doświadczeń. Kalendarz ścienny umożliwia przeżywanie na nowo najważniejszych wypraw w czasie ostatnich wakacji, uroczystości rodzinnych lub wyjątkowych wydarzeń w życiu. Teraz możesz samodzielnie zaprojektować kalendarz ścienny z pomocą CEWE i na poszczególnych kartkach kalendarza umieścić różne fotografie, które każdego miesiąca będą przypominać Ci o innym pięknym momencie.

Zaprojektuj kreatywne kalendarze ścienne i podaruj je bliskim

Fotokalendarz od CEWE możesz zamówić w różnych formatach. Do wyboru masz m.in. kompaktowy kalendarz ścienny A5 Panorama, kwadratową panoramę XXL i wiele innych.

Urodziny członków rodziny lub przyjaciół to wspaniała okazja do podarowania im wyjątkowego kalendarza ściennego. Twój partner z pewnością chętnie wykorzysta go do ozdobienia swojego miejsca pracy. A dziadkowie będą szczególnie szczęśliwi, gdy otrzymają zaprojektowany przez siebie kalendarz ścienny ze zdjęciami ich wnuków. W ten sposób babcia i dziadek zawsze mają wokół siebie rodzinę - nawet gdy fizycznie nie są zawsze blisko.

Projektuj kalendarze ścienne online za pomocą oprogramowania do projektowania CEWE

Projekt Twojego CEWE Fotokalendarza możesz wykonać szybko i łatwo, dzięki bezpłatnemu programowi do projektowania. Jeśli wolisz stworzyć swój kalendarz ścienny bezpośrednio online, ta opcja jest oczywiście również dostępna. W obu przypadkach najpierw prześlij wybrane zdjęcia, a następnie wybierz preferowany układ, szablon i schemat kolorów kalendarza. Następnie masz możliwość dodania tematycznie odpowiednich clipartów do poszczególnych kartek kalendarza. Kalendarz ścienny możesz uzupełnić osobiście dodanymi tekstami. Aby kalendarz stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, możesz sam wybrać miesiąc początkowy.