Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Kartki ślubne slider Kartki ślubne slider

Kartki ślubne

Od zaproszeń ślubnych do podziękowań: wszystko na najpiękniejszy dzień Twojego życia

Zaprojektuj własny

Personalizowane kartki ślubne

Przygotuj Twoich gości na cudowne chwile!

Akcenty dzięki wysokiej jakości uszlachetnieniom

Zaprojektuj Twoje kartki, by były równie osobiste jak sam ślub!

Zaprojektuj własne zaproszenia na ślub

Szybko i łatwo twórz wyjątkowe zaproszenia ślubne

Wpraw swoich bliskich w weselny nastrój za pomocą osobistych zaproszeń

Ślub to wyjątkowe wydarzenie: dwoje kochających się ludzi spotyka się, aby zawrzeć związek małżeński. Zwykle przed ceremonią ślubną trwają szeroko zakrojone przygotowania. Zaczynają się od pytań, kiedy i gdzie para chciałaby się pobrać.

Po wybraniu daty i lokalizacji możesz zaprojektować zaproszenia ślubne. Niezależnie od tego, czy planujesz małą uroczystość z najbliższymi członkami rodziny, czy dużą uroczystość ze wszystkimi przyjaciółmi i znajomymi: w obu przypadkach ważne jest, aby poinformować w odpowiednim czasie wszystkich bliskich o swoim wielkim dniu.

W CEWE możesz samodzielnie zaprojektować swoje osobiste zaproszenia na ślub.

Zaprojektuj zachwycające zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne służy nie tylko do poinformowania przyjaciół i krewnych o zbliżającym się małżeństwie, ale także budzi radosne oczekiwanie na ten wielki dzień. W CEWE możesz wybierać spośród ponad 1200 propozycji szablonów w różnych stylach - klasycznym, nowoczesnym, eleganckim, figlarnym lub zabawnym.

Chcesz samodzielnie zaprojektować swoje zaproszenia?

W takim przypadku po prostu wybierz jeden z wielu układów. Dodaj tekst, zdjęcia i grafiki clipartów do zaproszenia i ułóż je na swój sposób. Wzbogać swoje zaproszenia ślubne uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem z efektem wypukłości. Możesz w ten sposób wyróżnić również tekst.

Zaproszenia ślubne wydrukowane w CEWE - to takie proste

W CEWE masz trzy opcje projektowania zaproszeń ślubnych:

  • Przeglądarka internetowa
  • Bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat
  • Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat

Najpopularniejsze są nadal klasyczne, składane fotokartki, jak i dostępnych jest również wiele innych formatów. Dzięki funkcji multikolor, w której możesz wybierać spośród ponad 30 kolorów, Twoja kartka z zaproszeniem zawsze pasuje do dominującej kolorystyki Twojego ślubu. Za pomocą intuicyjnej nawigacji, nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą od razu skorzystać z naszego programu projektowego.