Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

W 5 krokach: Tła w CEWE FOTOKSIĄŻCE i ich efekty

Jeśli zdecydujesz się na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z uszlachetnieniem, masz możliwość zaprojektowania całej okładki z lakierem dekoracyjnym. Poszczególne elementy lub wzór na całej powierzchni są tu nie tylko bardziej zauważalne, ale również wyjątkowo efektowne. Jeśli chcesz stworzyć taką wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ podejmij decyzję już na samym początku procesu projektowania w programie CEWE FOTOŚWIAT. Oto jak to działa:

Łatwy wybór produktów: Wyjątkowo efektowne fotoksiążki

• Otwórz oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT i wybierz pozycję "Przegląd” na karcie produktu „CEWE FOTOKSIĄŻKA”. Pod kategorią „Uszlachetnianie kolorem złotym, srebrnym i lakierem dekoracyjnym” znajdziesz różne książki w twardej oprawie, które nadają się do uszlachetniania. Wybierz żądany format i kliknij na opcję, która Cię interesuje.

• Następnie wybierz rodzaj papieru i okładki. Rozpocznij projektowanie z asystentem CEWE FOTOKSIĄŻKI lub bez.

Zastosowanie tła w oprogramowaniu CEWE FOTOŚWIAT

• Wybierz z menu bocznego kategorię „Tła”, jeśli nie jest ona jeszcze wybrana. W górnej części obszaru wyboru, w menu rozwijanym znajduje się „Lakierowane”. Proszę zwrócić uwagę, że wyszukanie tła z uszlachetnieniem jest możliwe tylko po kliknięciu na okładkę fotoksiążki.

• Aby zastosować tło, przeciągnij je na strony tytułowe fotoksiążki, trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy. W ten sposób możesz wypróbować tyle projektów, ile chcesz.

• Aby znaleźć wiele innych wzorów kliknij w „więcej”, następnie kliknij w interesującą Cię kategorię i w menu rozwijanym wybierz „Uszlachetnienie lakierem”