Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

etui dla telefonu etui Xiaomi etui dla telefonu etui Xiaomi

Etui na smartfony Samsung

Najlepsza ochrona dla Twojego telefonu

Przegląd dostępnych modeli telefonu marki Samsung

Wybierz odpowiedni model

Po prostu zrób to sam: etui ochronne na telefon marki Samsung

Wybierz najpiękniejsze zdjęcia i zrób osobiste etui

Solidne i wyjątkowe - etui na telefony Samsung Galaxy

Etui na smartfony Samsung od CEWE nie tylko spełniają swoje zadanie, chroniąc telefon, ale również bardzo dobrze wyglądają. Możesz polegać na niezawodnej ochronie. Wszystkie obudowy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i idealnie pasują do modelu Twojego smartfona. Dzięki temu nic się nie ślizga, a smartfon Samsunga jest zawsze w pełni bezpieczny. Samodzielne projektowanie etui na smartfona Samsung Galaxy daje Ci pełną kontrolę nad tym, jak etui ma wyglądać. Wybierz odpowiednie zdjęcie, możesz również umieścić kilka zdjęć na jednym etui, my wydrukujemy Twój projekt w najlepszej jakości. Ciesz się zabawnym zdjęciem Twoich roześmianych dzieci lub fotografią makro i przypominaj sobie moment, kiedy udało Ci się uchwycić pszczołę na działce.

Etui na wszystkie aktualne modele smartfonów od firmy CEWE

Etui na smartfony od firmy CEWE zapewniają bezpieczną ochronę. Można dostosować je do wszystkich modeli i podkreślić piękno danego modelu Jeśli nie chcesz ukrywać zachwycających kształtów smartfona Smasung Galaxy S10, ale chcesz, aby był on bezpieczny to postaw na etui wsuwane.

Etui na Samsunga Galaxy w Twoim stylu

Projekt etui ochronnego na smartfona Samsung Galaxy S10, S9 lub innego modelu jest wykonywany szybko. Wybierasz rodzaj etui bezpośrednio w przeglądarce, tam też decydujesz o układzie, a następnie dodajesz wybrane zdjęcia. Jeśli chcesz jeszcze bardziej o spersonalizować możesz dodać do projektu cliparty lub własny tekst.

Niezależnie od projektu, gwarantowane jest perfekcyjne dopasowanie wszystkich etui do smartfonów. Na przykład w przypadku Samsunga Galaxy S9 etui ochronne ma idealne wycięcia na obiektywy aparatu, lampę błyskową, złącza i wszystkie elementy sterujące. Dzięki temu zawsze możesz nagrywać fajne filmy w zwolnionym tempie za pomocą S9 lub tworzyć animowane awatary 3D swojej twarzy i korzystać z wszystkich funkcji telefonu bez przeszkód.