Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Elegancki dodatek do CEWE FOTOKSIĄŻKI kwadratowej XL oraz pionowej i poziomej XXL. Spraw, aby Twoja pamiątka lub prezent dla bliskiej Ci osoby nabrały jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru!

Spersonalizowane etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ XL i XXL

Innowacyjność i jakość potwierdzona nagrodą TIPA

Skorzystaj z możliwości personalizacji swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI – zaprojektuj etui wsuwane z własnym zdjęciem, dostępne dla formatu kwadratowego XL, pionowego XXL i poziomego XXL

Etui wykonano z wysokiej jakości tektury laminowanej na matowo. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Jak stworzyć spersonalizowane etui? Masz dwie opcje: możesz zaakceptować gotową propozycję z Twoich zdjęć lub samodzielnie, w kilku kliknięciach, stworzyć własną okładkę.

Dodaj etui wsuwane na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ kwadratową XL na etapie podsumowania zamówienia w koszyku zakupowym i rozpocznij projektowanie. Opcja dostępna tylko w programie CEWE Fotoświat. Kliknij poniżej, aby pobrać najnowszą aktualizację.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - wskazówki i inspiracje

Poznaj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Dołącz do świata CEWE!

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
  • bądź na bieżąco z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
  • zyskaj darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.