Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Huawei slider Huawei slider

Etui na smartfony Huawei

Najlepsza ochrona dla Twojego telefonu

Przegląd dostępnych modeli telefonu marki Huawei

Wybierz odpowiedni model

Indywidualne i osobiste. Twoje nowe etui chroniące smartfon Huawei

Wybierz spośród różnych materiałów i wykończeń

Etui na Twój Huawei

Huawei = jakość tak samo jak nasze etui na smartfon. Zdecyduj się na etui na smartfona Huawei od CEWE i zaprojektuj je samodzielnie w zaledwie kilku krokach. Wybierz swoje ulubione zdjęcie dzieci, zwierzaka lub zaprojektuj etui ze zdjęciem krajobrazu - decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Po wybraniu obrazu wystarczy, że zdecydujesz się na materiał. W CEWE możesz kupić wiele różnych etui ochronnych dla swojego smartfona Huawei. Wybór obejmuje etui silikonowe, praktyczne etui z boczną klapką, drewniane i twarde etui. Ponadto masz kilka opcji kolorystycznych dla niektórych produktów.

Wyjątkowa ochrona Twojego Huawei P20

Huawei P20 może pochwalić się podwójnym aparatem Leica i jest idealnym towarzyszem dla każdego, kto chce robić doskonałe zdjęcia swoim smartfonem. Wybierz etui dla swojego Huawei, które idealnie odpowiada Twoim wymaganiom. Możesz postawić na smukłe etui do kieszeni Twoich spodni lub pełną ochronę w postaci etui, które chroni wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości.

Huawei Mate 20: Zaprojektuj etui na smartfona z CEWE

Huawei Mate 20 robi jeszcze ostrzejsze zdjęcia: trzy obiektywy Leica zdobią tył tego smartfona. A każde etui ochronne Huawei ma precyzyjne wycięcia na obiektywy aparatu i przyciski sterujące, dzięki czemu etui nie tylko chroni, ale również pozwala korzystasz ze wszystkich funkcji telefonu. Jedynym wyjątkiem jest etui wsuwane, ponieważ do obsługi telefonu komórkowego trzeba wyjąć telefon - idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce jednak poczuć w dłoni wysokiej jakości szklaną obudowę Huawei Mate 20.

Jeśli chcesz, aby imponujący kolor obudowy Twilight był zawsze widoczny, powinieneś zdecydować się na przezroczyste silikonowe etui: niczego nie porysuje, a konstrukcja telefonu pozostaje praktycznie niezmieniona.