Nasze bestsellery

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

Nasz Bestseller w klasycznym formacie A4 (ok. 21x28 cm). Doskonały pomysł na prezent oraz pamiątka Twoich najcenniejszych wspomnień zgromadzonych na zdjęciach. Zachowaj momenty z podróży i spotkań rodzinnych.
od 49,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

Kwadratowy rozmiar (ok. 30x30cm) i wyjątkowo dużo miejsca na Twoje fotografie ślubne, rodzinne czy wspomnienia z podróży. Wybierz okładkę, papier i pomysłowo zaprojektuj jako prezent lub na własną pamiątkę. 

od 149,99 zł*

Pozostałe formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

Propozycja w formie fotozeszytu. Poręczna, lekka, łatwa do zaprojektowania i sprawdza się jako mały podarunek dla przyjaciół lub rodziny. Wielkość? Około 14x13cm. Liczba stron? Od 26 do 50.
od 19,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

Propozycja w praktycznym, poziomym formacie. Idealna do przedstawienia zdjęć z urodzin, imienin czy krótkiego urlopu. Miękka okładka oraz nawet 74 stron zapełnisz wybranymi wspomnieniami i podzielisz się nimi z kim zechcesz.
od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

Kieszonkowa Panorama (ok. 19x15cm) to od 26 do 74 stron wspomnień lub innych fotografii. Tę poręczną i estetyczną przechowalnię wielkich chwil proponujemy w okładce twardej lub miękkiej.
od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

Pokaż bliskim swoje przeżycia i emocje dzięki Kwadratowej CEWE FOTOKSIĄŻCE. To modne rozwiązania i kreatywna propozycja na wysokiej jakości papierach. Stwórz własną opowieść!
od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

Piękne krajobrazy znakomicie prezentują się w formacie panoramicznym. CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama jest idealna do prezentowania szerokich kadrów z podróży lub rodzinnych ujęć grupowych. Drukujemy ją na 6 rodzajach papieru.
od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

Format XXL, czyli ok. 28x36 cm to możliwości projektowania fotoksiążki, którą otrzymasz wyłącznie w twardej oprawie na jednym z 3 papierów. Polecamy szczególnie do ekspozycji najwyższych jakościowo fotografii (np. bardzo wysoka rozdzielczość).
od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

To największy dostępny w CEWE format (38x29 cm), który pomieści aż do 178 stron Twoich zdjęć. Doskonale sprawdzi on się w formie fotoalbumu z pięknymi, panoramicznymi zdjęciami z podróży, czy też jako pamiątka ślubna. Prezentuj swoje zdjęcia dumą!
od 289,99 zł*
Pobierz darmowy program do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI

Jak zaprojektować CEWE FOTOKSIAŻKĘ w darmowym programie CEWE FOTOŚWIAT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej