Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81

Podróż do początków

Stary rodzinny album to wiele pięknych wspomnień, ciekawych historii. Oglądanie tych fotografii to możliwość powrotu do wyjątkowych momentów i sposób na jeszcze głębsze poznanie historii rodziny i najbliższych. Warto dbać i te kadry i zapewnić im bezpieczeństwo. Możesz chcesz umieścić je w najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE? Fotoksiążka z zeskanowanymi zdjęciami to bezcenna pamiątka i prezent od serca.

Fotografie to rodzinny skarb, który warto pielęgnować. Pomagają nam wrócić do wspaniałych przeżyć, przenieść się znów do tych wyjątkowych wyjazdów, ślubu i bliskich nam osób. Świetnym pomysłem na utrwalenie tych wspomnień jest zeskanowanie tych fotografii i stworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI, która jest numerem jeden w swojej kategorii w Europie. Możesz podarować ją komuś bliskiemu jako prezent od serca lub zachować dla siebie jako wyjątkową rodzinną pamiątkę.

Ślubna fotoksiążka ze zeskanowanymi zdjęciami idealny prezent na rocznicę

Rocznica ślubu Dziadków to zawsze ważny dzień w Waszej rodzinie. Babcia i Dziadek są dla Was wzorem małżeństwa. Tak bardzo się kochają i wspierają już wiele lat. Z opowieści wiecie, że ich ślub był piękną ceremonią, a goście i Para Młoda byli wzruszeni tym, że właśnie obiecali sobie iść przez życie razem i być dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Na zdjęciach widać, że zabawa weselna udała się i wszyscy doskonale się bawili. Świetnym pomysłem na rocznicowy prezent dla Dziadków jest CEWE FOTOKSIĄŻKA z zeskanowanymi zdjęciami z ich ślubu i wesela. W fotoksiążce możesz również pokazać ich historię miłości – pierwsze wspólne zdjęcie, ślub, narodziny dzieci, ich wspólne wyjazdy, spotkania rodzinne. To Wasza historia, która na pewno zabierze Was w podróż do przeszłości i dostarczy wiele pięknych przeżyć, wzruszeń i radości.

Wskazówka: w czasie projektowania możesz zdecydować się na okładkę wykonaną z lnu lub eko skóry. Taka oprawa jeszcze bardziej podkreśli to, jak ważne są dla Was wspomnienia. Doda im elegancji i zapewni bezpieczeństwo przed zniszczeniem. Okładki te zostały wyróżnione międzynarodowym prestiżowym wyróżnieniem TIPA World Awards.

CEWE FOTKSIĄŻKA pokoleniowa ze zdjęciami z młodości Rodziców i Dziadków

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne

Macie wiele zdjęć w różnych albumach. Utrwaliliście na nich pierwsze wyjazdy, narodziny Dzieci, pierwszy dzień w szkole, wyjścia i imprezy, a także spotkania ze znajomymi. Wszystkie te chwile są dla Was ważne i niezwykle cenne. Warto je chronić. Dlatego dobrym pomysłem będzie zeskanowanie ich i stworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI w formie Waszej Kroniki pokoleniowej. Możesz użyć starych fotografii i ułożyć je chronologicznie. Miło będzie zobaczyć, jak wyglądała Babcia, kiedy wychodziła za mąż lub chodziła do szkoły. Dzięki takiej konstrukcji fotoksiążki będziecie mogli zobaczyć, jak pięknie rozwijała się Wasza rodzina, jak wiele bliskich osób macie przy sobie oraz zauważyć podobieństwa między sobą. Może to właśnie na zdjęciach z młodości Dziadka zobaczysz podobne rysy twarzy, a może fryzurę lub posturę? Wybór fotografii i projektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI to świetny sposób, by spędzić czas razem. Te chwile na pewno przyniosą Wam wiele radości, a wspomnienia wywołają uśmiech na twarzy. To również dobry moment, by poznać lepiej historię Twojej rodziny i zobaczyć, gdzie lubił wyjeżdżać Dziadek z kolegami.

Wskazówka: świetnym pomysłem będzie wykorzystanie opcji uszlachetnienia na okładce i podkreślenie tytułu. Możesz zaakcentować słowa takie jak” Historia naszej rodziny” „Nasza rodzina”, „Trzymamy się razem od tak wielu lat”.

Fotoksiążka z zeskanowanymi zdjęciami – Kronika wyjazdów

Wiele zdjęć z Twoich podróży pochodzi z aparatu z kliszą. To były piękne wyprawy nad morze, wypoczynek z przyjaciółmi pod namiotami. Twoje pierwsze samodzielne wyjazdy są dla Ciebie cennymi przeżyciami. A fotografie, na których utrwaliłeś niektóre momenty tych podróży, przywołują najpiękniejsze i najśmieszniejsze momenty. Warto chronić te wspomnienia. Możesz zeskanować zdjęcia i stworzyć z nich CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Wskazówka: w czasie projektowania możesz korzystać z wielu dostępnych szablonów, dodawać cliparty i teksty. To świetna funkcja, by wpisać miejscowości i osoby, z którymi podróżowałeś.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.