Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81

Kreatywna wskazówka

Foto-Memo baw się z przyjaciółmi

Ja i moja najlepsza przyjaciołka Sonni regularnie jeżdzimy na wspólne wakacje. Nasza przyjaźń trwa już wiele lat i byłyśmy razem w różnych miejscach np. 25 rocznicę naszej znajomości spędziłyśmy w Barcelonie. Nawiasem mówiąc, zaowocowało to wspaniałą CEWE FOTOKSIĄŻKĄ, dzięki której Sonni się wzruszyła. Była szcześliwa, kiedy podarowałam jej ten wyjątkowy prezent. Natomiast 50. urodziny mojej przyjaciółki świętowałyśmy w Walencji z tapas i wermutem w hiszpańskim wiosennym słońcu.

W tym roku na moje urodziny zaplanowaliśmy wycieczkę do Nowego Jorku. W związku z sytuacją panującą na świecie nie wiadomo, czy uda nam się polecieć, ale w w głębi duszy jestem optymistką!

Memo - zabawa z osobistymi elementami

Ostatnich kilka miesięcy było inne niż zawsze, Ja i Sonni nie mogłyśmy się zobaczyć, ani przytulić. Nasze wzajemne wizyty były przez pewien czas niemożliwe i bardzo za sobą tęskniłyśmy. Tak więc na pocieszenie wysłałyśmy sobie paczki niespodzianki. W jednej z nich umieściłam Foto- Memo. Podsumowałam tam wszystkie wspaniałe chwile z naszych wspólnych podróży. Z jednej strony dla przypomnienia, z drugiej zaś w oczekiwaniu na kolejne wyjazdy - które, miejmy nadzieję, już niebawem będą zrealizowane.

Chciałam, aby pudełko na Foto- Memo dla mojej przyjaciółki było jeszcze bardziej osobiste. Zanim jej wysłałam ten prezent ozdobiłam pudełko, aby zrobić jej przyjemność. Pokażę ci, jak to zrobiłam. Oto mój przewodnik dla majsterkowiczów.

Jako osobisty akcent może posłużyć samodzielnie zaprojektowany i wydrukowany napis.Taką etykietę można stworzyć w programie do obróbki zdjęć lub graficznym (PicMonkey, Photoshop itp.), Ale także bardzo łatwo w edytorze tekstu (np.Word). Potrzebujesz również: Karty - MEmo, wzorzystego papieru do pakowania, kleju w sztyfcie, spinaczy biurowych lub skłądanych spinaczy i nożyczek.

Wytnij kawałek papieru do pakowania, pamiętaj,aby był wystarczająco. Powinien całkowicie zakryć górę pudełka i boki. Ważne: należy uwzględnić co najmniej jeden centymetr zakładki papieru do składania do wewnątrz.

Teraz klej nakłada się na wierzch i tylną stronę pudełka. Dokładnie dociśnij papier do pakowania i rozprowadź go. W następnym kroku pokryj boczne części klejem, dobrze dociśnij papier i wygładź. Odetnij papier dokładnie na krawędziach i lekko sfazuj zakładki w rogach.

Na koniec pokryj klejem zachodzące na siebie paski papieru po bokach pudełka, złóż do wewnątrz i mocno dociśnij. Użyj kilku klipsów biurowych, aby przytrzymać go na miejscu, aż klej wyschnie. Po chwili ponownie usuń klipsy.

Teraz osobisty napis jest przyklejony do wieczka jako rodzaj banderoli. Aby to zrobić, po prostu pokryj kawałek papieru klejem, umieść go na środku i wytrzyj dłonią, żeby wygładzić ewentualne nierówności. Przymocuj również wypustki po bokach pudełka i tak jak poprzednio w przypadku papieru do pakowania - złóż do wewnątrz i sklej. Na koniec przyklejam jedną z podwójnie zadrukowanych kart do wieczka pudełka, aby ładnie je udekorować.

Szczerze mówiąc, nie wiem, kiedy ostatnio grałam w taką grę - ale znowu ją polubiłam. Samodzielnie stworzona łączy w sobie wiele elementów: pożądną dawkę wspomnień, a także świetną zabawę. Szczególnie cieszę się, że Sonni i ja znów możemy usiąść razem przy tym samym stole, rozłożyć karty przed sobą i spędzić ze sobą czas. Oczywiście mając wystarczająco dużo miejsca! A teraz Twoja kolej: zanurz się w swoich wspomnieniach z przyjaciółmi i rodziną i zaprojektuj własne Foto-Memo. Spróbuj!

  • Przyjacielskie-Memo: stare i nowe zdjęcia z rocznicy przyjaźni.
  • Podróżnicze-Memo: ulubione miejsca, w których można wspólnie spędzić wakacje.
  • Rodzinne-Memo: portrety mamy, taty, babci, dziadka, dzieci i współpracowników.
  • Kulinarne-Memo: użyj zdjęć swojego ulubionego posiłku lub tego z wizyty w restauracji. Ale uważaj, to wspomnienie sprawi, że ​​będziesz głodny!
  • Architektoniczne-Memo: dla fanów imponujących budynków i ekscytujących konstrukcji. Wskazówka: użyj zdjęć z wakacji lub odkryj (ponownie) swoje miasto!
  • Kolorowe-Memo: Postaw na kolor lub trzymaj się schematu kolorów, na przykład może tylko te z czerwonymi akcentami.
  • „Czarno-białe” - Memo: Ciesz się grą z eleganckimi czarno-białymi zdjęciami.

CEWE FOTOKSIĄŻKA: współdzielona radość to podwójna radość

W ten sposób zaczniesz swój następny projekt prosto z serca