Fotoksiążka kucharska wykonana według własnego projektu zachwyci nie tylko jej autora, ale również członków rodziny i przyjaciół. Może również stać się wyjątkowo osobistym prezentem. CEWE FOTOKSIĄŻKA to produkt estetyczny i trwały, dlatego również w roli książki kucharskiej będzie cieszył oczy przez długi czas.
Niewątpliwe zalety fotoksiążki to jej estetyka oraz trwałość, dlatego w roli książki kucharskiej będzie cieszyła oczy przez długi czas. Taka fotoksiążka kucharska, oprócz roli sentymentalnej, pełni również funkcję użytkową na co dzień. Może do niej zajrzeć nie tylko autorka, ale również rodzina i przyjaciele, którym taką fotoksiążkę można podarować. „CEWE FOTOKSIĄŻKA to przede wszystkim ogromna pamiątka dla mnie i dla mojej rodziny. Mam nadzieję, że jeśli za kilkadziesiąt lat moją książkę wezmą do ręki dzieci oraz wnuki, będą mile wspominać swoją mamę, babcię i jej przepisy.” – mówi Pani Justyna.

zobacz film

Justyna Osiecka-Sułek, blogerka kulinarna, młoda mama, aktywna zawodowo kobieta pięknie opowiada o tym, jak wydała swoją pierwszą książkę kucharską. Przekonaj się, że do stworzenia pierwszej fotoksiążki kucharskiej wystarczy kilka zdjęć gotowych potraw, odrobina wyobraźni oraz nie wiele czasu na zaprojektowanie.

Stwórz już teraz swoją pierwszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ kucharską w naszym darmowym programie do projektowania!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej